benefit

Doporuč a vydělej

Jste s našimi službami spokojeni? Nenechávejte si zkušenosti sobecky pro sebe a podělte se o ně se svými známými, kamarády nebo rodinou. Za každého zákazníka, kterého k nám přivedete, vám totiž vyplatíme velmi zajímavou odměnu.

Sleva, která se vyplatí!

Za každou 1MWh zemního plynu, která bude na doporučeném odběrném místě využita v prvním roce dodávky, od nás získáte 50,- Kč vč. DPH. Konečnou částku vám vyplatíme formou slevy z Vaší fakturace, můžete se tak těšit na ještě příjemnější vyúčtování. Pro příklad domácnost se spotřebou 20 MWh Vám přinese odměnu 1.000,- Kč z Vaší fakturace a to je přece krásná odměna za Vaše doporučení. Děkujeme.

Podmínky a pravidla

Stejně jako každá akce, má samozřejmě i ta naše své podmínky. Základem je, aby u nás nové odběrné místo nebylo v předchozích dvanácti měsících registrováno. A nestrpíme bohužel ani skutečnost, kdy bylo nové odběrné místo předchozím poskytovatelem odpojeno z důvodu neuhrazených pohledávek. Rádi vám vyplatíme odměnu i z několika doporučení, jak jste ovšem jistě pochopili, benefit je vyplácen pouze za odběr zemního plynu

Pravidla a ceník benefitů

$('.livechat').on('click', function() { jivo_api.open ({start: 'chat'});});