Dotované kotle

Připravili jsme pro vás dotace na instalace kondenzačních kotlů. V případě, že přemýšlíte jak snížit zatížení rodinného či firemního rozpočtu za platby za teplo je tato nabídka určená přímo vám. Využitím této nabídky získáte nový plynový kotel za bezkonkurenční cenu. Kondenzační kotle jsou moderní úsporné plynové kotle využívající teplo, které při normálním spalování uniká komínem. Díky této technologii tak každý zakoupený kubický metr plynu proměníte z více než 100% ve využitelné teplo. Hovoří se o účinnosti spalování až 109%, v každém místě instalace je tato hodnota trochu jiná. Přesnou hodnotu účinnosti tzv. ETA číslo vám změří při spuštění kotle náš technik a předá vám o tomto měření doklad. V každém případě se pohybujeme v praxi vždy nad hodnotou 100%.

Jaký je tedy postup při realizaci? Čeká mě nějaký
závazek nebo jiná povinnost?
-------------------------------------------------------------------------

Po domluvě s naším technikem si sjednáte schůzku. On při návštěvě u vás zhodnotí vhodnost a náročnost instalace. Následně Vám připravíme nabídkovou cenu celé realizace.

Tato návštěva vás k ničemu nezavazuje a je zdarma. Předpokladem získání výhodné ceny kotle je uzavření smlouvy o sdružených dodávkách plynu na dobu 24 měsíců se společností Karlovarská plynárenská s.r.o., která poskytuje svým zákazníkům dodávky plynu až o 20% levněji než dominantní dodavatel na trhu s plynem. A nejen to. Další výhody pro zákazníky jsou uvedeny zde na stránkách www.kvplyn.cz/benefity. Jestliže budete souhlasit s navrhovaným řešením, stačí již dohodnou pouze termín realizace.
 

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ:

 

 

 

 


Například kondenzační kotel BAXI PrimeHT 6,8 -24 kW v ceně 39.790,- Kč

pořídíte po slevě Karlovarské plynárenské za cenu 29.843,- Kč

          Reálná úspora je tedy až 9.947,- Kč !!!

Sestavu kondenzační kotel 24 kW + bojler 125 L v ceně 59.990,- Kč

pořídíte po slevě Karlovarské plynárenské za cenu 41.993,- Kč

           Reálná úspora je tedy až 17.997,- Kč !!!


Zájemci si mohou hned domluvit schůzku na čísle: 602 415 404 nebo 353 221 723