O NÁS

Snažíme se řídit heslem “poskytujeme více než slibujeme”

Filosofií naší společnosti je solidní, dlouhodobý a férový obchod, bez skrytých smluvních pokut a závazků, s transparentními podmínkami, s nabídkou servisních služeb a motivačních bonusů pro naše zákazníky.

Kdo jsme?

O naší společnosti

Již od roku 2011, jsme ryze českým dodavatelem zemního plynu a elektřiny se zákaznickou kanceláří v Jenišově u Karlových Varů. Filosofií naší společnosti je poskytnout našim klientům dlouhodobý a férový obchod, bez skrytých smluvních pokut a závazků, zahrnující celou řadu motivačních bonusů pro každého našeho zákazníka. Plně si uvědomujeme sílu konkurenčního prostředí, a proto svou nabídkou vracíme na trh tradiční hodnoty, které by neměly chybět v žádném seriózním obchodním vztahu. Naše společnost má silné servisní zázemí s více než 28 letou tradicí na trhu v Karlovarském Kraji. Naše smlouvy jsou snadno pochopitelné, bez jakýchkoliv smluvních pokut a skrytých poplatků. Pokud se rozhodnete využít našich služeb, změnu dodavatele za vás kompletně vyřídíme zdarma. Získáte tím navíc celou řadu zajímavých bonusů, jako je kontrola spalinovodu, nebo roční servis a údržba plynového kotle zdarma. Zajistíme vám výměnu kotle a ušetříme vám třeba až 30 % na nákup nového kondenzačního kotle. Postaráme se o splnění bezpečnostních povinností vašeho odběrného místa. Díky výhodnějším cenám dodávky energií a benefitnímu programu vám dodáme plyn a elektřinu, které se vám opravdu vyplatí!

Tým společnosti Karlovarská plynárenská

František Pelíšek
Prokurista společnosti
Ing. Zuzana Nöbauerová
Ekonom společnosti
Roman Zápolsky
Regionální ředitel
Bc. Radek Tomáš
Projektový specialista - FVE
Alena Vasilečko
Zákaznická kancelář - administrátor
Bc. Tereza Cagáňová
Zákaznická kancelář - administrátor
Tomáš Vacko
Nikdy nezapomeneme!

Chceš se stát součástí našeho týmu?

Pokud se dokážete vžít do role našeho zákazníka a převzít na sebe odpovědnost za úspěšné vyřešení požadavku, hledáme právě vás.

Pomáháme a podporujeme

Podporujeme veřejné a sportovní aktivity. Budujeme pozitivní vztah dětí ke sportu a přispíváme k rozvoji místní kultury a sportu.

$('.livechat').on('click', function() { jivo_api.open ({start: 'chat'});});