O NÁS

Snažíme se řídit heslem „poskytujeme více než slibujeme“

Filosofií naší společnosti je solidní, dlouhodobý a férový obchod, bez skrytých smluvních pokut a závazků, s transparentními podmínkami, s nabídkou servisních služeb a motivačních bonusů pro naše zákazníky.

Kdo jsme?

O naší společnosti

Již od roku 2011, jsme ryze českým dodavatelem zemního plynu a elektřiny se zákaznickou kanceláří v Jenišově u Karlových Varů. Filosofií naší společnosti je poskytnout našim klientům dlouhodobý a férový obchod, bez skrytých smluvních pokut a závazků, zahrnující celou řadu motivačních bonusů pro každého našeho zákazníka. Plně si uvědomujeme sílu konkurenčního prostředí, a proto svou nabídkou vracíme na trh tradiční hodnoty, které by neměly chybět v žádném seriózním obchodním vztahu. Naše společnost má silné servisní zázemí s více než 28 letou tradicí na trhu v Karlovarském Kraji. Naše smlouvy jsou snadno pochopitelné, bez jakýchkoliv smluvních pokut a skrytých poplatků. Pokud se rozhodnete využít našich služeb, změnu dodavatele za vás kompletně vyřídíme zdarma. Získáte tím navíc celou řadu zajímavých bonusů, jako je kontrola spalinovodu, nebo roční servis a údržba plynového kotle zdarma. Zajistíme vám výměnu kotle a ušetříme vám třeba až 30 % na nákup nového kondenzačního kotle. Postaráme se o splnění bezpečnostních povinností vašeho odběrného místa. Díky výhodnějším cenám dodávky energií a benefitnímu programu vám dodáme plyn a elektřinu, které se vám opravdu vyplatí!

Tým společnosti Karlovarská plynárenská

František Pelíšek
Prokurista společnosti
Bára Matějková
Zákaznická kancelář
Bc. Radek Tomáš
Zákaznická kancelář
Alena Vasilečko
Zákaznická kancelář
Roman Zápolsky
Regionální ředitel
Tomáš Vacko
Nikdy nezapomeneme!

Chceš se stát součástí našeho týmu?

Pokud se dokážete vžít do role našeho zákazníka a převzít na sebe odpovědnost za úspěšné vyřešení požadavku, hledáme právě vás.

Pomáháme a podporujeme

Podporujeme veřejné a sportovní aktivity. Budujeme pozitivní vztah dětí ke sportu a přispíváme k rozvoji místní kultury a sportu.