PLYN

Nejnižší cena umí zahřát, ale jistotu Vám nepřinese.

Trápí vás vysoké ceny zemního plynu, ale zároveň se bojíte nereálných nabídek neodbytných dodavatelů? Vsaďte na ověřeného, ryze českého dodavatele se zákaznickou kanceláří v Karlovarském regionu. Nemusíte mít obavu ze skrytých smluvních pokut ani nečestného jednání, hovoří za nás nejen dlouholetá praxe na trhu, ale především zkušenosti našich spokojených odběratelů. Našim spokojeným zákazníkům dodáváme zemní plyn již od roku 2012.

KARLOVARSKÁ PLYNÁRENSKÁ

Žádné skryté poplatky a k tomu spousta výhod!

Karlovarská plynárenská s.r.o. si zakládá na férovém obchodu. Žádné skryté poplatky ani další nepříjemnosti vás nečekají. Naopak se můžete těšit na mnoho bonusů, mezi které patří například roční servis a údržba plynového kotle zcela zdarma, postaráme se také o splnění všech bezpečnostních povinností Vašeho odběrného místa. Naše servisní zázemí patří mezi špičky v oboru a má za sebou více než 25 let praxe. Pokud od nás odebíráte také elektrickou energii, rádi vám nabídneme výhodnější tarif Komplet a v případě, že k nám přivedete nového odběratele zemního plynu, čeká na vás krásná finanční odměna.

BENEFITY

Jako zákazníci KV PLYN navíc získáte celou řadu zajímavých benefitů:

Sleva až 30% na nákup nového spotřebiče.

V případě, že přemýšlíte jak snížit zatížení rodinného či firemního rozpočtu za platby za teplo je tato nabídka určená přímo vám. Využitím této nabídky získáte nový plynový kotel za bezkonkurenční cenu.

Roční servis zakoupeného OPZ

U nás získáváte provedení pravidelné roční kontroly spalinovodu v hodnotě udané aktuálně platným ceníkem benefitů. Provedená kontrola odpovídá požadavkům vyhlášky č. 34/2016 Sb., o čištění, kontrole a revizi spalinové cesty.

Odměna za nového získaného zákazníka

Za doporučení nového zákazníka s odběrem zemního plynu nebo za převod dalšího odběrného místa získáte od nás motivační odměnu! Za každou 1MWh (zemního plynu) z doporučeného odběrného místa od nás získáte 5,-Kč vč. DPH!

NEVÍTE SI RADY?

S čím vám můžeme pomoci?

Hledám ceníky plynu a elektřiny

Aktuálně platné ceníky najdete zde

arrow_forward
Hledám pravidla benefitů

Pro každého zákazníka máme skutečné výhody, které žádná sleva nenahradí. Pravidla benefitů jsou popsány zde

arrow_forward
Chci podepsat smlouvu on-line

Přejít k nám můžete jednoduše na pár kliků online zde

arrow_forward

Stále jste nenašli to, co jste hledali?

Zanechte své telefonní číslo a my se s vámi brzy spojíme


  Zadejte své jméno a příjmení.

  Zadejte telefon, na který Vás můžeme kontaktovat.

  Zvolte datum a přibližnou hodinu, kdy Vás můžeme kontaktovat.

  support_agent

  Zákaznická linka

  Provozní doba:
  Po-Čt 8:00-17:00, Pá 8:00-15:00

  Mobilní linka: 606939959
  Bezplatná linka: 840 111 284

  E-mail: info@kvplyn.cz

  important_devices

  Online péče

  Většinu vašich dotazů vyřešíte na stránce péče a podpory, kde máte nejčastější dotazy rozdělené podle témat. Péče a podpora

  chat

  Live Chat

  Promluvte si s členem našeho týmu zákaznické podpory pomocí funkce živého online chatu. Vyřešte Váš problém jednoduše a efektivně

  Live Chat

  textsms

  Whatsapp Podpora

  Kontaktovat nás můžete také přes WhatsApp. Děláme vše pro to, abychom vám mohli poskytovat co nejlepší a nejpohodlnější servis.

  Whatsapp podpora

  $('.livechat').on('click', function() { jivo_api.open ({start: 'chat'});});