Napsali o nás
|
9. 6. 2021

Konečně dodavatel plynu, který nám uspoří

Od 1. ledna 2012 působí v Karlovarském kraji nový dodavatel plynu, společnost Karlovarská plynárenská s.r.o. Svou nabídkou úspor, benefitů i profesionálních služeb se okamžitě stala zajímavou alternativou k tradičním dodavatelům plynu.

“Naši současní zákazníci s námi šetří. Běžný rodinný domek u nás ušetří 5.000. -Kč z ročního vyúčtování,” upozorňuje prokurista společnosti Karlovarská plynárenská František Pelíšek.

Na vašich internetových stránkách jsem viděl, že kromě výhodné ceny za kubík plynu nabízíte i lákavý systém benefitů…

Náš zákazník s námi získává obrovskou slevu na plynový kotel, zateplovací systém nebo plastová okna. Nový kondenzační kotel, který běžně stojí 40 tisíc korun, u nás pořídí za 29 tisíc korun. Úspory na kotlích ale mohou být až 49 tisíc korun. Pravidelná roční prohlídka spalovodu zdarma, nebo zúročení přeplatků 1,1 % jsou další zajímavé výhody. Systém benefitů, jaký nabízíme svým zákazníkům, dnes nenabízí žádný jiný dodavatel plynu. Důležité pro zákazníka přitom je, že všechny naše cenové nabídky pro něj představují jasně vyčíslitelné úspory, žádné úspory “na oko”.

Pokud k vám budou chtít přejít noví zákazníci, jak mají postupovat?

Stačí nám zavolat na číslo 606939959, kde mu poskytneme veškeré informace a bezplatně mu vyčíslíme jeho konkrétní úsporu. Všechny informace máme také na internetové prezentaci www.kvplyn.cz

 

Zdroj: Krajské listy Karlovarského kraje, únor 2012

 

Sdílet článek
$('.livechat').on('click', function() { jivo_api.open ({start: 'chat'});});