Úspory

Úspory a benefity pro všechny

Zaujala vás naše nabídka? Vůbec se vám nedivíme! nedivíme! Máme pro vás celou řadu výhodných benefitů a především také profesionální servisní služby k vybraným tarifům zdarma.

Profesionální servis v ceně dodávky

Máme pro vás celou řadu výhodných benefitů a především také profesionální servisní služby k vybraným tarifům zcela zdarma. Vyberte si.

Celá řada jedinečných benefitů dle ročního odběru

Máte možnost získat provedení pravidelné roční kontroly spalinovodu, pravidelnou roční prohlídku odběrného plynového zařízení a roční servis OPZ!

Nový kotel s 30% slevou

Váš kotel už má na kahánku a ceny nových spotřebičů vám nedopřejí klidný spánek? Využijte naši nabídku 30% slevy a pořiďte si plynový kondenzační kotel za naprosto bezkonkurenční cenu. Rádi vám pomůžeme s výběrem, slevu navíc můžete po podepsání smlouvy on-line získat ještě dnes! A spát budete opět jako v bavlnce.

Odměna 50 Kč/MWh za Vaše doporučení

Jste spokojenými členy naší rodiny? Podělte se o své zkušenosti s každým, na kom vám záleží. Jako poděkování od nás dostanete jednorázovou odměnu. Za každou 1MWh zemního plynu, kterou u nás (v prvním roce odběru) nový doporučený odběratel spotřebuje, od nás získáte 50,- Kč vč. DPH. Celkovou slevu vám odečteme z první fakturace a rádi vám vyplatíme odměnu za každé Vaše doporučení.

$('.livechat').on('click', function() { jivo_api.open ({start: 'chat'});});