proč si vybrat právě nás

Čím se odlišujeme od ostatních?

Plně si uvědomujeme sílu konkurenčních firem, a proto nabízíme celou řadu jedinečných výhod!

01

On-line podpis smlouvy z pohodlí domova

Dáváme našim klientům možnost podepsání smlouvy on-line z pohodlí jejich domova. Při podpisu naší smlouvy, která je bez jakýchkoliv skrytých poplatků a smluvních pokut, zákazník dostane unikátní kód. Na základě něj každý náš nový klient získá slevu až 30% na nákup nového kotle.

Více

02

Nový kondenzační kotel se slevou až 30%

Využitím této nabídky získáte nový plynový kotel za bezkonkurenční cenu. Kondenzační kotle jsou moderní úsporné plynové kotle využívající teplo, které při normálním spalování uniká komínem. Díky této technologii tak každý zakoupený kubický metr plynu proměníte z více než 100% ve využitelné teplo.

Více

03

Roční údržba a servis kondenzačního plynového kotel ZDARMA dle ročního odběru

Máte možnost získat provedení pravidelné roční kontroly spalinovodu, pravidelnou roční prohlídku odběrného plynového zařízení a roční servis OPZ!

Více

04

Naše smlouvy jsou bez skrytých pokut a poplatků!

Nabízíme vám férový a otevřený přístup, transparentnost a stabilitu. Vážíme si každého nového klienta. Naše smlouvy jsou snadno pochopitelné, bez jakýchkoliv smluvních pokut a skrytých poplatků.

Více

05

Jednoduchý přechod k nám!

Pokud se rozhodnete využít našich služeb, změnu dodavatele za vás kompletně vyřídíme zdarma. Přechod k nám pro vás bude záležitostí několika minut.

Více
$('.livechat').on('click', function() { jivo_api.open ({start: 'chat'});});