Elektřina

Elektřina od férového dodavatele

Najít v dnešní době spolehlivého a především férového dodavatele elektrické energie není vůbec jednoduchý úkol. Karlovarská plynárenská s.r.o. si zakládá na čestném jednání a oboustranně výhodném obchodu. V dnešní době je nebezpečné uvěřit slibům o nejnižších cenách a úspoře. Naše nabídka dodávek elektrické energie Vám dokáže, že o ceně to vždy není, že jistota dodávek je důležitější a přednější pro Váš klid a bezpečí.

Dodávky elektřiny bez starostí

U nás se skrytých poplatků a pokut bát nemusíte. Naše společnost působí na trhu s elektřinou již od roku 2015. Naše smlouvy jsou přehledné, jasné a stručné. Ceny elektrické energie pro vás neustále hlídáme a snažíme se vám vždy nabídnout nejvýhodnější nabídku na trhu. A pokud chcete ještě výhodnější nabídku, odebírejte od nás také zemní plyn a využijte tak maximálně naše služby. Naše servisní zázemí se může pochlubit více než 25 lety aktivní praxe a těšit se tak můžete také na profesionální zákaznický servis. Poradíme vám s přechodem od stávajícího dodavatele nebo jej za vás kompletně vyřešíme. A to navíc bez jakýchkoliv poplatků.

POTŘEBUJI ZADAT SAMOODEČET

Samoodečet je vhodný pro ty, kteří mají rádi pořádek a chtějí mít energie pod kontrolou. Samoodečet stavu elektroměru je snadný. Poradíme Vám, jak na to.

arrow_forward
support_agent

Nevíte si rady? Zákaznická linka Vám ráda pomůže

Provozní doba: Po-Pá, 8-18 hod.
Mobilní linka: 606939959
Bezplatná linka: 840 111 284
E-mail: info@kvplyn.cz

K rychlejší identifikaci a kvalitnějšímu řešení si připravte číslo obchodního partnera, smlouvy či smluvního účtu. Vše naleznete na faktuře nebo daňovém dokladu.

$('.livechat').on('click', function() { jivo_api.open ({start: 'chat'});});