Napsali o nás
|
10. 6. 2021

Jak ušetřit na plynu? Nechte si spočítat, kolik s námi ušetříte

Od 1. ledna 2012 působí na energetickém trhu v našem kraji nový dodavatel plynu, společnost Karlovarská plynárenská s.r.o. Jen během prvního tři čtvrtě roku přešlo pod křídla zmíněné společnosti několik stovek zákazníků.

Tito lidé si dobře spočítali, že se jim přechod ke Karlovarské plynárenské vyplatí, neboť mohou získat hned tři výhody:

  1. Levnější plyn
  2. Slevy na nový kotel
  3. Úspory na spotřebě díky novému kotli

Příklad: pan Novák žije v rodinném domě. Plyn kupoval od dominantního dodavatele a při běžném odběru zaplatil měsíčně zhruba 6,5 tisíce korun. Po přechodu ke Karlovarské plynárenské teď ale platí přibližně jen 5,2 tisíce korun měsíčně, což znamená měsíční úsporu kolem dvanácti stovek a roční úsporu pro domácnost ve výši téměř patnáct tisíc korun! U Karlovarské plynárenské zároveň koupil nový značkový kotel. Jeho běžná cena je 35 tisíc korun, u Karlovarské plynárenské ho ovšem pořídil zhruba o deset tisíc korun levněji. Kdyby se navíc rozhodl pro kotel vyšší třídy, ušetřil by při jeho nákupu až 25 tisíc korun. V každém případě mu ovšem nový kotel bude přinášet ještě další úspory na spotřebě.

Pokud také přemýšlíte jak na plynu ušetřit, vezměte své roční vyúčtování a přijďte s ním k nám. Zpracujeme vám nezávaznou kalkulaci, nastavíme bonusy a sami se pak můžete kvalifikovaně rozhodnout. Veškeré náležitosti spojené s převodem vašeho odběrného místa zařídíme za vás.

Zdroj: Krajské listy Karlovarského kraje, říjen 2012

Sdílet článek