Nabízíme

Regionální obchodní manažer – prodej energií a služeb

1.4.2024

Podejte si přihlášku
Minimální požadované vzdělání

Min. Střední vzdělání zakončené maturitní zkouškou

Datum nástupu

Ihned, dle dohody

Místo výkonu práce

Oblast regionu Západní Čechy

Kontakt
František Pelíšek, jednatel společnosti
email: fpelisek@kvplyn.cz. tel: +420606656905.
Popis pozice

Obchodní manažer pečuje o svěřený zákaznický kmen, dále zajišťuje akviziční nabídku služeb jednotlivcům, maloobchodním společnostem a organizacím. Obchodní manažer prezentuje nabízené služby srozumitelnou, zákonnou a odbornou formou. Představí veškeré dostupné, důležité a známé informace, zodpovídá na dotazy potenciálních zákazníků a jeho hlavním cílem je úspěšně dokončený prodej služeb ve svěřeném regionu. Je osobně zodpovědný za dodržování etického kodexu obchodníka (vydaného Energetickým regulačním úřadem), formu vystupování a obsah nabídky u koncového zákazníka. Zabezpečuje požadavky zákazníků, vede jednání a navštěvuje zákazníky na základě předem sjednaných schůzek, v kanceláři sídla společnosti, nebo na sjednaném místě.
NEJEDNÁ SE O PRODEJ FORMOU PODOMNÍHO PRODEJE !!!

Co hledáme

– samostatného, odpovědného a tvůrčího člověka s odvahou jednat s lidmi
– sebevědomého obchodníka s empatií a lidským přístupem
– schopnost aktivně vyhledávat obchodní příležitosti na trhu (NE podomní prodej !!!)
– znalost oblasti prodeje energií podmínkou !!!
– uživatelsky výborná znalost práce na PC – podmínkou min. (aplikace MS Office, internet)
– řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řidič
– trestní bezúhonnost

Nabízíme

– zázemí stabilní společnosti s více než 12ti letou mateřskou historií na trhu v energetice
– výhody bezkonkurenčních produktových služeb na trhu
– převzetí zákaznického kmene
– práci na hlavní pracovní poměr, nebo zprostředkování na ŽL
– kvalitní zaškolení pracovních procesů zkušenými kolegy v rámci malého kolektivu
– motivující finanční ohodnocení neohraničené maximální částkou (minimálně 40.000,- Kč/měsíčně), roční prémie z obratu dle výkonnosti
– služební vůz, mobilní telefon, notebook a další firemní bonusy

Cítíte-li se být osloven/a naší nabídkou pracovní příležitosti, zašlete nám prosím písemnou reakci
s připojeným motivačním dopisem a pracovním životopisem na kontaktní email.
Přečtěte si, prosím, pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaší
odpovědí mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji a
nebudeme reagovat na Vámi zaslané podklady.
Souhlasím, aby společnost Karlovarská plynárenská s r.o., se sídlem Jenišov 68, 360 01 Jenišov (dále
jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava,
vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi
společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“ ve
znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se
svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č.
101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.