Aktuality
|
14. 12. 2023

Majetkové provázaní se skupinou SUAS GROUP

Vážení zákazníci, obchodní partneři,

na sklonku roku 2023 se naše společnost rozhodla majetkově provázat se společností SUAS Clean Energy s.r.o., a to prodejem 35% podílu naší společnosti. Tímto spojením se tak Karlovarská plynárenská s.r.o., stává součástí velké a silné energetické skupiny SUAS GROUP nejen v rámci Karlovarského kraje, ale i v české republice..

Stát se členem skupiny SUAS GROUP bylo rozhodnutí, které bude přínosem nejen pro naši společnost, ale především pro náš region. Věřím, že nám SUAS GROUP umožní nabízet levnou energii z místních zdrojů pro domácí zákazníky. Plány a budoucnost, které skupina představuje, jsou ve shodě s dlouhodobou strategií společnosti Karlovarská plynárenská, a proto jsme rádi, že se můžeme přidat na této cestě k partnerovi, který nás pomůže dostat blíž k našemu společnému cíli. Tím je poskytovat stabilně kvalitní služby a servis nejen domácnostem, ale i podnikatelům napříč všemi profesemi.

Věřím, že rok 2024 bude rokem stabilizace trhu a zklidněním ekonomiky. Společnost Karlovarská plynárenská chce nabízet bezpečné produkty a služby svým stávajícím i novým zákazníkům. Pomáhat jim s modernizací a správou energetického zázemí. Chceme i nadále zajišťovat a rozvíjet služby benefitů, které Vám pomohou udržet Vaše odběrná místa v bezpečí. Karlovarská plynárenská totiž dlouhodobě nabízí elektřinu a plyn, které se Vám vyplatí.

Tisková zpráva SUAS GROUP (prolink web SUAS)

Jednatel společnosti
František Pelíšek

Sdílet článek
$('.livechat').on('click', function() { jivo_api.open ({start: 'chat'});});