Aktuality
|
2. 2. 2022

Oznámení o změně ceny elektřiny

Vážení zákazníci,

ceny silové elektřiny se na energetickém trhu denně zvedají a pokořují historická maxima. Díky této situaci jsme bohužel nuceni opět upravit ceny dodávek elektřiny v našich cenících. Chápeme, že tento vývoj zdražování energií není nikomu příjemný, ale je bohužel současně adekvátní, reagovat na tento vývoj i úpravou Vaší periodické zálohové platby. Naše zákaznické oddělení Vás proto bude v co nejbližší době kontaktovat a individuálně s Vámi vyřeší nastavení Vašich plateb.

V rámci zákonných povinností Vás musíme informovat, že od 4. 3. 2022 dojde ke změně všech ceníků dodávek elektřiny. Nové ceníky naleznete již nyní na našich stránkách v sekci ceníky.

Ceny silové elektřiny v rámci celkové dodávky narostou v průměru o 25% až 40 % dle distribučních tarifů.

Detailní oznámení o změně ceny jsme dle nařízení energetického zákona zaslali každému zákazníkovi adresně dle zvoleného způsobu komunikace ze smluvního ujednání. V zaslaném adresném oznámení je poučení o právech spotřebitele při nesouhlasu se změnou ceny.

Pokud se změnou ceny nesouhlasíte, máte z pozice spotřebitele dle energetického zákona č. 458/2000 Sb., § 11a odst. (4) právo a možnost změnit dodavatele, bez postihu.

Změna ceníkové ceny se netýká fixovaných produktů!

Pevně věříme, že se situace na energetickém trhu uklidní a my budeme schopni ceny vrátit na nižší úroveň. Chceme Vám i nadále zůstat spolehlivým partnerem v dodávkách zemního plynu a elektřiny, kterým jsme již 10. rokem na českém trhu. Děkujeme za Vaši důvěru a dosavadní spolupráci.


Váš dodavatel
Karlovarská plynárenská s.r.o.


Sdílet článek
$('.livechat').on('click', function() { jivo_api.open ({start: 'chat'});});