Aktuality
|
2. 8. 2022

Oznámení o změně ceny zemního plynu

Vážení zákazníci,

ceny zemního plynu se na trhu nezastavují a stoupají takřka denně. Díky této situaci jsme bohužel nuceni opět upravit ceny zemního plynu v našich cenících. Chápeme, že tento trend není nikomu příjemný, ale je nezbytné, reagovat na tento vývoj úpravou Vaší periodické zálohové platby. Naše zákaznické oddělení Vás proto bude v co nejbližší době kontaktovat a individuálně s Vámi vyřeší nastavení Vašich plateb.

Znovu je tedy naší povinností Vás informovat, že od 3. 9. 2022 dojde ke změně všech ceníků dodávek zemního plynu. Nové ceníky naleznete již nyní na našich stránkách v sekci ceníky.

Celkové ceny kompletní dodávky zemního plynu narostou v průměru o 28 % dle odběrové kategorie.

Detailní oznámení o změně ceny jsme dle nařízení energetického zákona zaslali každému zákazníkovi adresně dle zvoleného způsobu komunikace ze smluvního ujednání. V zaslaném adresném oznámení je poučení o právech spotřebitele při nesouhlasu se změnou ceny.

Pokud se změnou ceny nesouhlasíte, máte z pozice spotřebitele dle energetického zákona č. 458/2000 Sb., § 11a odst. (4) právo a možnost změnit dodavatele, bez postihu.

Změna ceníkové ceny se netýká fixovaných produktů!

Pevně věříme, že se tento trend zastaví a budeme schopni ceny co nejdříve vrátit na nižší úroveň. Chceme Vám i nadále zůstat spolehlivým partnerem v dodávkách zemního plynu a elektřiny, kterým jsme již 10. rokem na českém trhu. Děkujeme za Vaši důvěru a dosavadní spolupráci.


Váš dodavatel
Karlovarská plynárenská s.r.o.


Sdílet článek
$('.livechat').on('click', function() { jivo_api.open ({start: 'chat'});});