Soutěže a akce
|
4. 8. 2023

“VYHRAJ ENERGII ZDARMA”

V nádherném amfiteátru pod hradem Loket se na Vás budeme těšit 5.8.2023 na akci “Mokrej Loket”, kde změří své dovednosti ti nejlepší pivovarníci v okolí a zasoutěží si o pohár mistra. Naše společnost připravila pro návštěvníky této akce soutěž, v níž vyhraje každý. Pokud Vám náhoda bude přát, tak můžete vyhrát jednu z hlavních cen elektřinu v hodnotách až 20.000, 10.000 a 5.000 Kč na pokrytí spotřeby elektřiny Vaší domácnosti. Stačí se jednoduše zaregistrovat v den soutěže u našeho stánku v areálu amfiteátru Loket, mít dobrou mušku a trefit se do jednoho z našich piktogramů a pak už jen čekat, jestli se na Vás usměje štěstí a budete vylosováni. Pokud nezískáte ani jednu z hlavních cen, nezoufejte. Vyhrává každý registrovaný návštěvník, který v příštích 30 dnech uzavře dodavatelskou smlouvu na dodávku elektřiny od naší společnosti, výhru 1.000,- Kč získá ve formě slevy z prvního vyúčtování dodávek elektřiny.
Základní podmínkou pro získání všech výher ze soutěže je uzavřená (platná a účinná) odběratelská smlouva na dodávku elektřiny u společnosti Karlovarská plynárenská s.r.o.

ITěšíme se, že si s námi přijdete zasoutěžit a pobavit se s celou rodinou na pohodovém sobotním odpoledni.

Vyhlašujeme tedy soutěž s jednoduchými pravidly:

  1. Zaregistruj se!
  2. Tref se!
  3. Vyhraj a vyzvedni si svou odměnu!

Ostatní pravidla a podmínky se řídí podle Všeobecných soutěžních podmínek KV plyn, které jsou k dispozici na níže uvedeném odkazu.

Vylosovaní výherci:

1. místo – Denní centrum Mateřidouška, z.ú. cena 20.000,- na energie
2. místo – Jana Benečová cena 10.000,- na energie
3. místo – Ludmila Lašrovicová cena  5.000,- na energie

 

Všeobecné soutěžní podmínky KV plyn zde.

Sdílet článek
$('.livechat').on('click', function() { jivo_api.open ({start: 'chat'});});