Přeplatky a/nebo nedoplatky

Jak řešíme přeplatky či nedoplatky?

Byly vaše zálohy vyšší než skutečná spotřeba? O svůj přeplatek se bát nemusíte. Vyplatíme vám jej způsobem, který jste si zvolili při podpisu smlouvy. Pokud si přejete přeplatek získat jiným způsobem, stačí zaslat žádost prostřednictvím e-mailu, jež jste zadali při podpisu smlouvy, případně můžeme vše společně nastavit přímo na některé zákaznické kanceláři naší společnosti.

Vznikl vám na základě většího odběru naopak nedoplatek? Jeho výši a datum splatnosti vždy najdete na příslušném aktuálním vyúčtování. Uhradit jej pak můžete běžným příkazem k úhradě z Vašeho účtu, nebo složenkou České Pošty a nebo přímo na některé pobočce společnosti Karlovarská plynárenská s.r.o. Na pobočkách přijímáme jak hotovostní platby, tak i platby většiny poskytovatelů platebních karet. Nezapomeňte vždy uvést správný variabilní symbol, který naleznete ve vyúčtování, abychom identifikovali Vaší platbu. Pokud máte nastavenou úhradu příkazem k inkasu, bude Vaše platba provedena z naší strany automaticky.

Pokud nemůžete vše z jakéhokoliv důvodu vyřešit sami osobně, nezapomeňte zastupující osobu vybavit platnou plnou mocí. Chcete-li vyplatit přeplatek po zemřelém odběrateli, budeme potřebovat doklad o jeho úmrtí a výsledek dědického řízení, který již nabyl právní moci. Pokud je dědiců více, je nezbytné doložit také jejich souhlas k vyplacení přeplatku právě vám a to v písemné podobě. V případě, že jste po úmrtí hradili zálohy za původního odběratele, stačí vše prokázat pomocí útržků složenek, výpisů z účtu, SIPO nebo dalšími průkaznými doklady.

Nepřišel mi přeplatek

Nepřišel vám přeplatek na účet? Nezoufejte, společně vše vyřešíme. Netvrdíme, že jsme neomylní, ale rádi  Vám pomůžeme vyřešit tuto nepříjemnou situaci. Problém může být ve špatně uvedeném čísle účtu na smlouvě nebo ve skutečnosti, že jste si při podpisu smlouvy zvolili výběr přeplatku jiným způsobem. Pokud chcete způsob vyplacení změnit či upravit, neváhejte nás kontaktovat. Jsme Vám k dispozici na našich pobočkách, telefonních linkách nebo na firemních emailech. Kontakty jsou uvedeny ZDE, ozvěte se nám a společně problém vyřešíme.

Stále jste nenašli to, co jste hledali?

Stále jste nenašli to, co jste hledali?

Zanechte své telefonní číslo a my se s vámi brzy spojíme


  Zadejte své jméno a příjmení.

  Zadejte telefon, na který Vás můžeme kontaktovat.

  Zvolte datum a přibližnou hodinu, kdy Vás můžeme kontaktovat.

  support_agent

  Zákaznická linka

  Provozní doba:
  Po-Čt 8:00-17:00, Pá 8:00-15:00

  Mobilní linka: 606939959
  Bezplatná linka: 840 111 284

  E-mail: info@kvplyn.cz

  important_devices

  Online péče

  Většinu vašich dotazů vyřešíte na stránce péče a podpory, kde máte nejčastější dotazy rozdělené podle témat. Péče a podpora

  chat

  Live Chat

  Promluvte si s členem našeho týmu zákaznické podpory pomocí funkce živého online chatu. Vyřešte Váš problém jednoduše a efektivně

  Live Chat

  textsms

  Whatsapp Podpora

  Kontaktovat nás můžete také přes WhatsApp. Děláme vše pro to, abychom vám mohli poskytovat co nejlepší a nejpohodlnější servis.

  Whatsapp podpora